štvrtok 25. augusta 2011

Akcia na virtuálne prehliadky - teraz bezplatne


Realitná kancelária Negotiant sa po zavedení virtuálnej prehliadky medzi svoje služby rozhodla, že svojim klientom vyjde ešte viac v ústrety. A to možnosťou nechať si takúto prehliadku vytvoriť úplne bezplatne. Bežne sa tieto prehliadky dajú objednať iba pri exkluzívnom predaji, no počas tejto akcie majú klienti realitnej kancelárie možnosť získať takúto prehliadku bezplatne, a dokonca i bez písomnej dohody.

Znie to zaujímavo, ale neviete čo to vlastne tá virtuálna prehliadka je? Nezúfajte a čítajte ďalej, dozviete sa všetko potrebné. Virtuálne prehliadky využívajú moderné technológie na prezentáciu nehnuteľností. Pomocou týchto technológií sa daná nehnuteľnosť nasnímať a vytvorí sa prehliadka, ktorú si môžu potenciálni záujemcovia pozrieť doma cez internet a vytvoriť si tak reálny obraz o danej nehnuteľnosti. Prehliadka je realistická a pri jej pozeraní si budete pripadať akoby ste boli priamo na mieste.

Táto technológia má viacero výhod. V prvom rade, vďaka tejto technológií máte možnosť viac zviditeľniť svoju ponuku nehnuteľnosti. Asi najväčšou výhodu je však ušetrenie obrovského množstva času. Či už pre predávajúcich alebo potenciálnych kupcov. Keďže prehliadka je dostupná na internete, tak si záujemcovia jednoducho pozrú ako daná nehnuteľnosť vyzerá a na fyzickú obhliadku pôjdu iba tí klienti, ktorých ponuka naozaj zaujala a mali by záujem nehnuteľnosť kúpiť. Odfiltrujú sa tak z prehliadok ľudia, ktorým daná nehnuteľnosť nevyhovuje. Jednou z ďalších výhod je, že vlastníci nehnuteľnosti môžu každý mesiac získať štatistiku o presných počtoch zhliadnutia ich virtuálnej prehliadky. Nehnuteľnosti s virtuálnou prehliadkou majú i tú výhodu, že pri prehliadaní ponúk na internete si záujemcovia môžu zvoliť „iba virtuálne prehliadky“, čo tieto ponuky zviditeľní.

Máte už predstavu čo to virtuálna prehliadka je a na čo je dobrá? Tak neváhajte a využite možnosť získať ju úplne zdarma. Fotodokumentáciu k týmto prehliadkam budú vykonávať technici realitnej kancelárie v dňoch 09.09.2011 a 10.09.2011 (piatok a sobota) v Banskej Bystrici. V rovnakom čase bude táto akcia prebiehať i v Nitre (09.09.2011 a 10.09.2011). Záujemcovia z Bratislavy majú možnosť využiť túto ponuku 16.09. a 17.09. 2011(piatok a sobota).

Ak teda máte záujem o získanie virtuálnej prehliadky od realitnej kancelárie Negotiant, tak môžete RK skontaktovať telefonicky na čísle 02 4569 3827 alebo pomocou mailu na adrese info@negotiant.sk.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára