sobota 19. novembra 2011

Realitná kancelária s fan pagom na Facebooku


Dalo by sa povedať, že sociálne siete hýbu svetom. Veď koľkokrát už počujeme od našich známych príbehy začínajúce slovami: „Na Facebooku som čítal..“ alebo „Videl si čo dal včera XY na Facebook?“ Alebo keď ideme v autobuse či vlaku, často počujeme cudzie rozhovory a čoraz častejšie sa do nich dostávajú témy práve zo sociálnych sietí.

Znie to možno hrozne, že ľudia žijú v podstate len na internete, ale je to veľmi prirodzené. Najmä v dnešnej uponáhľanej dobe, keď nemáme čas na nič iné ako na prácu. Unaveným sa nám večer už nechce nikam chodiť, tak radi využijeme možnosť chvíľu „pokecať“ si s niekým online.

A keďže realitná kancelária Negotiant si uvedomuje, že jej zákazníci sú moderní ľudia a využívajú sociálne siete dennodenne, tak sa snaží priblížiť im svoje aktivity a ponuky aj prostredníctvom Facebooku.

Na facebookovej stránke Negotiant nájdete množstvo informácií nielen o tejto RK ale aj o aktualitách zo sveta realít, či už vo forme článkov alebo videí. Pozitívom využívania sociálnych sietí je aj to, že sa na nich dozvieme o všetkých akciách, ktoré sa vďaka RK budú konať. Či už ide o rôzne dni otvorených dverí, konferencie alebo iné. Takže neprídeme o žiadnu možnosť ako sa dozvedieť čo sa deje na slovenskom realitnom trhu.

Veľmi zaujímavo a hlavne originálne pôsobí najmä prezentácia realitnej kancelárie na jej facebookovej stránke. Určite zaujme nejedného používateľa Facebooku takisto ako množstvo aplikácií, ktoré môžu využiť návštevníci tejto stránky.

Sociálne siete prinášajú možnosť prezentácie i fotografií a ani Negotiant nezabúda túto možnosť využiť. Na Facebooku si totiž môžeme pozrieť fotky zo všetkých možných akcií organizovaných realitnou kanceláriou. Či už ide o akcie verejné kde možno niekedy objavíme aj seba,ak sa nejakej akcie zúčastníme. Ale nájdeme tu aj fotky z rôznych firemných večierkov. Môžeme tak vidieť život firmy aj mimo pracovnú dobu.

Aj vďaka sociálnym sieťam, no najmä profesionálnym a kvalitným prístupom k práci a klientom je Negotiant čoraz viac obľúbenou realitnou kanceláriou na slovenskom trhu. A vďaka svojej prezentácii na Facebooku už získala dôležité prvenstvo medzi RK na Slovensku. Ak sa teda pozrieme celkovo na prístup RK Negotiant k moderným technológiám, tak je jasné, že sa snaží kráčať s dobou. Či už ide o rôzne technologické novinky na internetovej stránke, virtuálne prehliadky alebo prezentáciu firmy na Facebooku.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára