piatok 20. apríla 2012

Developerské projekty na Slovensku

Developerské projektyPre budúcnosť je dôležitý rozvoj vo všetkých oblastiach. Či už ide o vedu, techniku, ale aj o bývanie. A toto je jedným z dôvodov prečo vznikajú v oblasti nehnuteľností mnohé nové developerské projekty.

Množstvo takýchto projektov má na svojom konte aj realitná kancelária Negotiant. Ide o projekty hlavne v Bratislave, ale má možnosť Vám predstaviť aj projekty mimo Bratislavy. Ide o rôzne moderné bytové domy, rodinné domy, pozemky, či dokonca byty v úprave podľa Feng – shui. A keďže o takéto nové a zaujímavé bývanie majú ľudia záujem, tak sa aj Negotiant rozhodol priniesť svojim klientom v tomto roku ešte viac developerských projektov.

Takéto projekty sa v podstate rozdeľujú podľa toho, na čo sú určené. Čiže existujú projekty komerčné, ktoré sú určené na podnikanie. Ďalším typom sú rekreačné projekty, ktorých účel je jasný už z názvu. V neposlednom rade však sú projekty rezidenčné. Tie sú určené na bývanie.

Rezidenčné projekty sa dajú ešte rozdeliť podľa toho, o aký typ bývania sa v danom projekte jedná. Patria sem totiž bytové domy, rodinné domy, ale aj rôzne polyfunkčné komplexy. Z týchto možností si vyberie naozaj každý klient.

Pre podnikateľov sú však zaujímavejšie asi komerčné projekty. V nich sa jedná hlavne o rôzne administratívne budovy, ale aj obchodné centrá, kde sa na jednom mieste bude sústrediť viacero firiem.

Realitná kancelária Negotiant vie, že pre ľudí je domov najdôležitejší, a preto sa zameriava hlavne na projekty rezidenčné, ale čiastočne aj komerčné. Negotiant si dáva za cieľ vybrať pre svojich klientov tie najatraktívnejšie a najkvalitnejšie projekty. Keďže v tomto roku ich je plánovaných viac, tak si istotne každý, kto bude mať záujem o takéto bývanie alebo podnikateľské priestory, vyberie vhodný dom či byt.

Realitná kancelária Negotiant tuší, že rok 2012 bude rokom investícií do nehnuteľností, a preto by rada svojim klientom priniesla tie najlepšie projekty dostupné na trhu s nehnuteľnosťami.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára