štvrtok 8. júla 2010

Spoločnosť NEGOTIANT zahájila v roku 2009 expanziu do jednotlivých regiónov Slovenska. Otváranie prevádzok sa rozhodla riešiť prostredníctvom franšízingu. Expanziu sa jej podarilo úspešne naštartovať i napriek svetovej kríze, ktorej dozvuky bolo ešte na trhu s realitami cítiť.

Vytvorila ponuku pre svojich partnerov, ktorá sa od ponúk konkurenčných realitných franšízových spoločností výrazne odlišuje.

Ako významný prvok zavádza NEGOTIANT pre svojich partnerov výhradné pôsobenie v pridelenom regióne. Je to z dôvodu, aby novootvorená prevádzka pod ich obchodnou značkou mala čo najlepšiu ekonomiku a prirodzene pozitívne hospodárske výsledky.

Ako jedna z mála spoločností dohliada na chod podnikania po otvorení pobočky vlastným odborným personálom, ktorý zabezpečuje kontrolu na kvalitu poskytovaných služieb a školenie nového prijatého personálu na prevádzke. Tento spôsob naštartovania prevádzky sa ukázal ako najefektívnejší a najprínosnejší pre prijímateľa licencie na podnikanie pod ich obchodnou značkou.

Okrem iných výhod, prečo podnikať v realitnom biznise pod overenou značkou na slovenskom trhu, sú aj relatívne nízke vstupné investičné náklady, obdržanie celého know-how z realitnej činnosti, dohľad a sprevádzanie v podnikaní od prvého dňa od otvorenia prevádzky.


Realitná kancleária NEGOTIANT otvorila už prevádzky v nasledovných mestách ako Košice, Prešov, Nitra, Žilina. Vedenie spoločnosti pôsobí v Bratislave. Predstava spoločnosti je spustenie prevádzok v krajských mestách a následne aj v niektorých satelitných okresných mestách.


Realitná kancelária má uverejnené bližšie informácie na stránke www.negotreal.sk.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára