streda 21. júla 2010

Tender na partnera Master-franchising ČR, AU, HUN

Spoločnosť NEGOTIANT vyhlasuje tender na partnera spoločnosti - Master-franchising - na otvorenie a prevádzkovanie realitnej siete na území Českej republiky, Rakúska a Maďarska.

Požiadavky na uchádzača:

- vysokoškolské vzdelanie, znalosť jazyka zvoleného štátu, silné finančné zázemie, doposiaľ pôsobenie v danom štáte min. 1 rok, prax v podnikaní, alebo vo vedúcej funkcie min. 2 roky.Náplňou práce:

- otvorenie a prevádzkovanie realitnej siete, komunikácia s partnermi a klientmi, školenie nových partnerov, kontrola a dozor nad prevádzkami realitnej siete.

Výhody:

- kontrakt na 10 rokov, výhradné pôsobenie v danom štáte, získanie školenia od personálu poskytovateľa, získanie kompletného know-how, výpomoc s organizačnými a prípravnými úlohami, zabezpečenie IT riešení (lokalizácie webovej prezentácie, SEO, SEM, copywriting, crossite linking optimalizácie), analýza trhu a konkurenčného prostredia, reziduálny príjem z otvorených prevádzok, ide o vlastné podnikanie Master-franchising (nevyhnutné aj vstupné investičné náklady).Záujemcovia sa môžu hlásiť na e-mail: peter.balogh@negotiant.sk, prípadne tel. na 0905 159 699.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára