pondelok 11. novembra 2013

Realitné služby na Slovensku

Realitná kancelária Negotiant má pre svojich najvernejších klientov skvelé balíky služieb so zvýhodnenými podmienkami. Balíky sú určené najmä pre ľudí, ktorí zvažujú kúpu aj predaj nehnuteľnosti a zvolia si na realizáciu oboch týchto obchodných prípadov práve RK Negotiant, vďaka čomu získajú ďalšie výhody. 

Prvý balík služieb, ktorý si môžete vybrať, má označenie GOLD. Tento štandardný balíček je medzi klientmi na realitnom trhu veľmi obľúbený V balíčku je kúpa i predaj realít riešená nevýhradne, to znamená, že je tu možnosť vybrať si iného sprostredkovateľa. Pri voľbe tohto balíčka bude mať klient prideleného realitného agenta a zároveň bude mať zabezpečený právny servis. Dôležitým prvkom v balíčku GOLD je zabezpečenie financovania kúpy cez partnerov RK Negotiant a možnosť vstupu do Negotiant klubu zadarmo. 

Druhý balík služieb realitnej kancelárie Negotiant má názov Ruby a ide o nadštandardný balíček služieb, kde sú súčasťou aj niektoré zvýhodnené doplnkové služby. Aj v tomto balíku sa nachádza sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľnosti ako pri balíku GOLD, avšak klient sa tu musí písomne dohodnúť buď na výhradnom predaji alebo si objedná za zvýhodnenú cenu službu Reality asistent. Pri výhradnom predaji a kúpe získa klient v tomto balíčku i úhradu správneho poplatku za vklad do katastra a notárskych osvedčení. Súčasťou balíku GOLD je i vyhotovenie virtuálnej prehliadky pri predaji alebo rezervovanie vlastného agenta pre klienta pri kúpe. Okrem tohto sú súčasťou balíčku RUBY i výhody ako pri balíku GOLD.

 Tretím balíkom služieb v ponuke realitnej kancelárie Negotiant je balík BLUE DIAMOND, ktorý preferujú TOP klienti realitnej kancelárie. Je vhodný hlavne pre veľmi časovo vyťažených ľudí, ktorí chcú riešiť predaj a kúpu nehnuteľnosti len cez jednu kontaktnú osobu. V balíčku sa nachádza vytvorenie virtuálnej prehliadky k predávanej nehnuteľnosti a služba Reality asistent. Tento balík je finančne najvýhodnejší a je určený hlavne pre ľudí, ktorí nechcú predajom a kúpou nehnuteľnosti zbytočne strácať čas. 

Ak sa teda chystáte na predaj a kúpu nehnuteľnosti, tak sa obráťte na realitnú kanceláriu Negotiant.


1 komentár:

  1. Dobrý den to je docela dobře vymyšlené a když je ten první balík zdarma tak kolik se platí za ty zbývající dva? A nebo jsou taky zdarma a platí se jen pak provize z prodeje jako je to všude když prodáváte nebo hledáte bydlení přes realitního makléře? Nebo jak to máte u vás na Slovensku u nás šou třeba takové projekty kde si kupujete třeba bydlení přímo od developeru.

    OdpovedaťOdstrániť